Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Man läsande vid bord, olja på duk, ca 34x24,5 cm

Smärre krackeleringar

669358

2019-08-22