Rosenthal matservis

Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis
Rosenthal matservis

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, matservis, porslin, förgylld bård, 35 dlr, bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 serveringsfat, kanna, såsskål.

Ställvis med dekorslitage.

669361

2019-08-23