Ritningsset Svenska Amerikalinjen
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RITSET, 1900-talets första hälft, i etui, etuiet plakettmärkt "B.G. Lindblad Premium vid mask. ex. av 3:e kl den 8/4 1941 från Svenska Amerika Linjen", etuiets storlek ca 27x10 cm
Etuiet med bruksslitage
669362
2019-09-21