Wiwen Nilsson collier och armband

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

WIWEN NILSSON, collier, armband, sterlingsilver, Lund 1942, rektangulära stavar och ringar, stavarnas längd ca 1,4 cm, vikt och längd collier ca 57 g samt 49,5 cm, vikt och längd armband ca 20 g samt 19 cm, går att koppla ihop till ett längre collier

Bruksslitage, repor.

669409

2019-09-07