Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KALKAR, 2 st., tenn, stämplade Johan Petter Fagerström (mästare i Kalmar 1798-1838), Kalmar 1818 & 1819, höjd ca 10 cm
Proveniens: Bengt Janssons samlingar
Skada, slitage
669410
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här