Runstav 17/1800-tal

Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal
Runstav 17/1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUNSTAV, Sverige, 17/1800-tal, oktagonal, skulpterat lövträ, höjd ca 104 cm

Proveniens: Bengt Janssons samlingar

Slitage, spricka

669431

2019-08-30