Oidentifierad Konstnär oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): porträtt av man i hatt, olja på duk, signerad, bär tidigare auktionslapp från Christie´s a tergo, mått ca 41,5x33 cm
Smuts, krackelering, k
669446
2019-08-24