Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORDSPLATEAU, 1900-talets början, nysilver, spegelglas, gallerkant, höjd 6, 57x44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, sliten försilvring
669449
2019-08-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner