Revolvrar 2 st

Revolvrar 2 st
Revolvrar 2 st
Revolvrar 2 st
Revolvrar 2 st
Revolvrar 2 st
Revolvrar 2 st

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REVOLVRAR, 2 st, kopia efter Colt Pocket 1849, längd ca 23,5 cm

Slitage, lagningar

669468

2019-08-24