Ett par lockurnor Kina

Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina
Ett par lockurnor Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR 1 par, Kina, 1800-tal, lock med snarlik dekor, höjd ca 29 cm

sprickor, nagg, ett lock med lagad knopp

669473

2019-08-29