Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, fanérad i mahogny, huggen konturerad kalkstensskiva, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 86, 112x56 cm, nyckel finns
Slitage, fanerbortfall och lagningar, lisdelar saknas delvis, tre lös listdelar medföljer
669492
2019-08-23