Byrå sengustaviansk

Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk
Byrå sengustaviansk

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, sengustaviansk, fanérad i mahogny, huggen konturerad kalkstensskiva, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 86, 112x56 cm, nyckel finns

Slitage, fanerbortfall och lagningar, lisdelar saknas delvis, tre lös listdelar medföljer

669492

2019-08-23