Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARMANI/CASA, soffa, "Tristana", Italien, 2000-tal, 3-sitsig, klädsel i äggskalsfärgat skinn, lösa ryggplymåer, benställning av stål, längd ca 235, sitthöjd ca 42 cm
Smärre bruksskick
669536
2019-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här