Kasper Salto möbelgrupp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KASPER SALTO, bord & 4 karmstolar, ´Ice´, för Fritz Hansen 2008, bordet med ben i aluminium, skiva i laminat, stolarna med stomme i aliminium, sitthöjd ca 46, bordets höjd 72, 80x80 cm
Bruksslitage, skador
669555
2019-08-22