Kasper Salto möbelgrupp

Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp
Kasper Salto möbelgrupp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KASPER SALTO, bord & 4 karmstolar, ´Ice´, för Fritz Hansen 2008, bordet med ben i aluminium, skiva i laminat, stolarna med stomme i aliminium, sitthöjd ca 46, bordets höjd 72, 80x80 cm

Bruksslitage, skador

669557

2019-08-22