Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JORDGLOB, 1900-talets början, Prof. d:r Krauses nya Handels- och Samfärdsglob, på svarvad träfot, höjd ca 67 cm
Slitage, stag med torrspirckor
669571
2019-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här