Jan Antoon Garemijn oljemålning

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

70 000 SEK

JAN ANTOON GAREMIJN, hans krets (1770-tal), Fruktmarknad, olja på duk, ca 85x96 cm

669582

2019-08-25