Henri Matisse litografi efter
2019-08-24
669594
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Nu bleu sur fonde jaune", ur Verve nr 35-36 1958, färglitografi, monogramsignerad i trycket, mått ca 28x25,5