Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, porträtt av läsande kvinna, ej signerad, 40 x 52 cm.

Lagning, retuscher., krackelyr

669610

2019-08-30