Réné Magritte L´Art de Vivre

Réné Magritte L´Art de Vivre
Réné Magritte L´Art de Vivre
Réné Magritte L´Art de Vivre
Réné Magritte L´Art de Vivre

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RÉNÉ MAGRITTE (Belgien, 1896-1967): "L´Art de Vivre" ur Le Lien de Paille, 1967, färgetsning på Rives BFK papper, Éditions Georges Visat, Paris. Ed. 2/150, 13.9x10.7 cm
PROVENIENS: Galleri Östermalm, Stockholm

669613

2019-09-03