Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LENNART LANDQVIST (1925-2015), blandteknik, komposition, signerad och daterad -90, 31 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram.
669615
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här