Niki de Saint-Phalle

Niki de Saint-Phalle
Niki de Saint-Phalle

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NIKI DE SAINT-PHALLE (1930-2002): "Papa - Daddy", signerad N. de Saint Phalle, 5/115, färgserigrafi, 72x53 cm

PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm

UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013

669626

2019-08-23