Niki de Saint-Phalle
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NIKI DE SAINT-PHALLE (1930-2002): "Papa - Daddy", signerad N. de Saint Phalle, 5/115, färgserigrafi, 72x53 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013
669626
2019-08-23