Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, mahogny fanérat, skivan täckt i skinn, med 3 lådor i särg, på svängda ben, höjd ca 75, 102x62 cm

Slitage, lagningar, ställvis något blekt, några fanéringsskador på kanten, senare täckt med skinn, torrsprickor

669627

2019-08-23