Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN RYBIN, (född 1914-2012): flickporträtt, signerad och daterad Rydin 1948, olja på duk, 32x40 cm
Krackelyr, sitter ej fast i ram
669636
2019-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här