Sven Rybin olja

Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja
Sven Rybin olja

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN RYBIN, (född 1914-2012): flickporträtt, signerad och daterad Rydin 1948, olja på duk, 32x40 cm

Krackelyr, sitter ej fast i ram

669636

2019-08-23