Carl Fagerlund takplafond

Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond
Carl Fagerlund takplafond

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND, taklampa / plafond, mässing och pressglas, 1960/70-tal, Orrefors, diameter ca 43 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

669640

2019-08-26