Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa / plafond, mässing och pressglas, 1960/70-tal, Orrefors, diameter ca 43 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad
669640
2019-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här