Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LEOPOLD HAUER (1896 - 1984), olja på duk, skepp på hav, signerad, 45 x 65,5 cm.
Sedvanligt ytslitage.
669648
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här