Leopold Hauer

Leopold Hauer
Leopold Hauer
Leopold Hauer
Leopold Hauer

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

LEOPOLD HAUER (1896 - 1984), olja på duk, skepp på hav, signerad, 45 x 65,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

669648

2019-08-30