Fornasetti tallrikar

Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar
Fornasetti tallrikar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FORNASETTI, tallrikar, 4 st., porslin med förgyllning, varierande motiv av romerska kejsare, Arzberg Fornasetti Milano, Italien, diameter 25,5 cm

Bruksslitage, fläckar i glasyren

669659

2019-09-29