Gunilla Allard Casino fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNILLA ALLARD, "Casino", fåtöljer, 1 par, björk och svart läder, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, mindre skador på gavlar.

669661

2019-08-30