Torun Munthe oljemålning

Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning
Torun Munthe oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORUN MUNTHE (1891-1993): Porträtt av sovande barn, signerad Torun Munthe 1923, olja på pannå, ca 34x27 cm

Smuts samt mindre rispa på målning

669666

2019-08-23