Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORUN MUNTHE (1891-1993): Porträtt av sovande barn, signerad Torun Munthe 1923, olja på pannå, ca 34x27 cm
Smuts samt mindre rispa på målning
669666
2019-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här