Sven Larsson matbord 1970-tal

Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal
Sven Larsson matbord 1970-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SVEN LARSSON, stort, runt matbord, massiv, kraftig furu (skivans tjocklek 63 mm), med blåträ och kvistar, 1970-tal, Möbel-Shop Sven Larsson, höjd 68,5, Ø 150 cm, medföljer snurrbricka, Sven Larsson, massiv furu, Ø 59 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, märken, repor

669670

2019-08-24