Ronald de Wolfe oljemålning

Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning
Ronald de Wolfe oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RONALD DE WOLFE (född 1920-2011): figurkomposition, signerad R de Wolfe, olja på duk, 45x32 cm

Krackelyr samt ställvis flagnad

669683

2019-08-24