Axel Erdmann

Axel Erdmann
Axel Erdmann
Axel Erdmann
Axel Erdmann
Axel Erdmann
Axel Erdmann

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

AXEL ERDMAN (1873-1954): Skogsmotiv med bäck, signerad och daterad 1921, olja på duk, 74x61 cm

669684

2019-08-24