Olle Almgren, oljemålning

Olle Almgren, oljemålning
Olle Almgren, oljemålning
Olle Almgren, oljemålning
Olle Almgren, oljemålning
Olle Almgren, oljemålning
Olle Almgren, oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ALMGREN (född 1914): "Grundsund, Bohuslän", signerad, olja på pannå, mått ca 25x26 cm

669689

2019-08-24