Eldhundar

Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar
Eldhundar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, GNISTSKYDD, 1900-tal, mässing och smide, märkta, höjd ca 44 cm, längd ca 47 cm

Bruksslitage

669694

2019-08-24