1 par fåtöljer av Arne Vodder, modell 162, Danmark

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE VODDER, modell 162, Cado, Danmark, omrking 1960/70-tal, stomme i mörkbetsad ek, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

669726

2019-08-24