Cykelställ gjutjärn

Cykelställ gjutjärn
Cykelställ gjutjärn
Cykelställ gjutjärn
Cykelställ gjutjärn
Cykelställ gjutjärn
Cykelställ gjutjärn
Cykelställ gjutjärn
Cykelställ gjutjärn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CYKELSTÄLL, gjutjärn, 1900-talets första hälft, för tre cyklar, snedställda, höjd ca 54, 115x58 cm

PROVENIENS: Ängsö Lanthandel, grundad 1865

Slitage, rost

669729

2019-08-25