Salutkanon modell från Regalskeppet Wasa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALUTKANON, 1900-talets senare del, modell från Regalskeppet Wasa, "24-pundig kanon från Regalskeppet Wasa 1628", i orginalkartong

Kartong med skador

669730

2019-09-07