Olof Arborelius, Gårdsmotiv med hästar och slädar

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Gårdsmotiv med hästar och slädar, Vinter i Dalarna, monogramsignerad OA, olja på duk, 59 x 89 cm

669757

2019-09-29