Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, omkring 1940, stomme i mahognyfaner, mässingsskodda fötter, höjd ca 50, 120x85 cm
Bruksslutage, mindre söttmärken samt repor på toppskiva
669768
2019-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här