Microskåp Ernst Leitz

Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz
Microskåp Ernst Leitz

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MICROSKÅP, Ernst Leitz, Wetzlar, lackerad metall, mässing, etui i mahogny, numrerad 175733, microskåpets höjd 30 cm, etuiets mått 21x18x34 cm

Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad

669783

2019-08-31