Microskåp Ernst Leitz
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MICROSKÅP, Ernst Leitz, Wetzlar, lackerad metall, mässing, etui i mahogny, numrerad 175733, microskåpets höjd 30 cm, etuiets mått 21x18x34 cm
Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad
669783
2019-08-31