Taburett swedish grace

Taburett swedish grace
Taburett swedish grace
Taburett swedish grace
Taburett swedish grace
Taburett swedish grace
Taburett swedish grace
Taburett swedish grace
Taburett swedish grace

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETT, ca 1930-tal, björk, skålad form, klädd och djuphäftad sits, höjd ca 40, 62x35 cm

Slitage, skador

669787

2019-08-29