Solspegel
Valmis
2019-08-25
669794
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SPEGEL, sk solspegel, 1900-talets senare del, bronserat trä, diameter ca 54 cm
Bruksslitage