Adolf Zethelius gräddkanna

Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna
Adolf Zethelius gräddkanna

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ADOLF ZETHELIUS, gräddkanna, silver, empire, daterad 1835, godronnerad dekor, hänkel i form av fenixhuvud, invändigt förgylld, höjd ca 12 cm, vikt ca 269 g

669798

2019-08-28