Roberto Matta färgetsningar

Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar
Roberto Matta färgetsningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002) (3): Kompositioner, signerade Matta, numrerade 51/100, färgetsningar, ca 27x17, 21x15 cm

669799

2019-09-07