Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LOUIS SPARRE(1863-1964): Vy mot söders höjder med Katarina kyrka i fonden, otydligt signerad L.Sparre, olja på duk uppfodrad på pannå, mott ca 21x16
mindre hål vid kanter
669801
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här