Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PIPHUVUDEN, 2 st, sjöskum, i form av hundar, 1800-tal, höjd 4-5 cm, i etui.
Bruksslitage. En av hundarna saknar ett öga, en hund med avslagen tass samt med möjlig skada på svans.
669803
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här