Piphuvuden 2 st

Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st
Piphuvuden 2 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

PIPHUVUDEN, 2 st, sjöskum, i form av hundar, 1800-tal, höjd 4-5 cm, i etui.

Bruksslitage. En av hundarna saknar ett öga, en hund med avslagen tass samt med möjlig skada på svans.

669803

2019-09-01