Bengt Ruda karmstolar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BENGT RUDA, 2 st, karmstolar, 1900-talets mitt, Nordiska Kompaniet, ur serien ´´Triva´´, stomme i björk samt svartlackerad, skyltmärkta, sitthöjd ca 34 cm
Bruksslitage, fläckar, märken, repor
669806
2019-08-25