Bengt Ruda karmstolar

Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar
Bengt Ruda karmstolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT RUDA, 2 st, karmstolar, 1900-talets mitt, Nordiska Kompaniet, ur serien ´´Triva´´, stomme i björk samt svartlackerad, skyltmärkta, sitthöjd ca 34 cm

Bruksslitage, fläckar, märken, repor

669806

2019-08-25